Головна » Насіння

Насіння

Елітне насіння озимої пшениці, гороху, проса полтавської селекції. Особливості насіннєвого матеріалу

Озима пшениця, горох, просо, купить, купити, придбати, елітне насіння, семена

Озима пшениця, горох, просо

Наше насіння сільськогосподарських культур найвищої якості, відповідає державним стандартам та діючому законодавству України. Представлені сорти озимої пшениці, гороху, проса, створені селекціонерами — доктором В.М.Тищенком та доктором М.М.Чекаліним. Дослідження вчених показують відмінні результати, отримали високу оцінку і міжнародне визнання за напрямки наукової роботи та їх досягнення.

Селекціонерам вдалося втілити у кожному сорті озимої пшениці унікальну особливість: формувати на початкових етапах органогенеза потужну кореневу систему, яка забезпечує здатність добувати недоступну вологу при осінньому її дефіциті та в сухі весняно-літні періоди стабільно формувати урожай за рахунок зимових запасів вологи. Зимостійкість кожного сорту забезпечена фотоперіодичною чутливістю і подовженим періодом яровизації, що стримує їх від переростання восени, захищає від крижаної кірки і зимових відлиг.

Останні досягнення селекції дозволять Вам виростити низько бюджетну культуру, що достигає від 45 до 60 днів за допомогою найпростішої технології. Ця культура — ультроскоростигле просо!

Кожен сорт видатний. Серед них сорт озимої пшениці Диканька, що довічно зберігається у Всесвітньому сховищі насіння зразків генофонду у Свальбарді (Норвегія) та у генбанку рослин CIMMYT (Мексика) з 2010 року, і сорт проса жовтого Біла альтанка, що включений до Реєстру сортів України, як сорт проса з найкрупнішою масою тисячі зерен 7,2…10,6 г.

Селекція гороху в Полтавській державній аграрній академії розпочалася з переходом до неї з Всесоюзного інституту круп’яних та зернобобових культур видатного вченого — селекціонера проф. Чекаліна М. М. На протязі короткого періоду було закінчено роботу по створенню першого на території СНД безлисточкового, неосипаючого сорту гороху Норд, потім Полтавець 2 і Зінківський. Послідовники проф. Чекаліна М. М.  продовжують роботу по селекції гороху – це його учні, проф. Тищенко В. М., к. б. н. Баташова М. Е., які створюють нові сорти, що найближчим часом надійдуть у виробництво.

Скористайтеся нашою пропозицією — вирощуйте насіння полтавської селекції! Ви переконаєтесь, що загальне підвищення врожайності на 50% залежить від сорту. Якісне елітне насіння допоможе значно зменшити ризики виробництва!


Селекційна новинка — це найефективніший та економічно найвигідніший шлях до зміцнення достатку!

Озима пшениця

Озима пшениця. Особливості селекції. Ексклюзивність.

Сорт "Диканька"
Сорт "Левада"
Сорт "Сагайдак"
Сорт "Вільшана"
Сорт "Царичанка"
Сорт "Оржиця"
Сорт "Кармелюк"
Сорт "Полтавчанка"

Просо

Просо. Особливості селекції. Ексклюзивність.

Сорт "Полтавське золотисте"
Сорт "Золушка"
Сорт "Біла альтанка"

Горох

Горох. Особливості селекції. Ексклюзивність.

Сорт "Норд"
Сорт "Полтавець 2"
Сорт "Зіньківський"