Головна » Насіння » Просо » Полтавське золотисте

Полтавське золотисте

Застерігаємо!!! Звертайте увагу на документальне підтвердження якості насіння!!!

Сорт проса бронзового Полтавське золотисте

Сорт проса бронзового Полтавське золотисте створений методом індивідуального багаторазового добору ранньостиглих рослин сорту Благодатне. Різновидність – ауреум.

Сорт проса бронзового Полтавське золотисте

Сорт проса бронзового Полтавське золотисте

Рослини висотою 60,0-74,4 см. Кущ прямостоячий, стебло середньої товщини, досить міцне, добре облистяне. Листки темно-зелені, видовжено ланцетні, опушення слабке. Волоть розлога, нещільна, середньої довжини (19,0-20,2 см), подушечки присутні тільки на нижніх бокових розгалуженнях (гілочках).

Зернівка округлої форми, бронзового забарвлення, глянцева, крупна. Маса 1000 зерен 7,3-7,7 г. Плівчастість 10-15 %. Каша яскраво жовта. Технологічні та кулінарні якості добрі. Полтавське золотисте признаний Державною комісією сортом для використання в харчовій промисловості. Ранньостиглий, достигає за 48-50 днів. Вихід крупи 81 %. Стійкий до вилягання 8 балів, до осипання 8 балів, до посухи 8,7 балів, вимолочуваність – 9 балів, вміст білку 11,2-13,5 %, придатний до механізованого збирання, може збиратися прямим комбайнуванням, що дає змогу отримувати зелену масу та сіно.

Сіяти потрібно у добре прогрітий грунт в кінці травня — на початку червня місяця. Придатний для вирощування другого врожаю на рік, як поукісна і післяжнивна культура.

Стійкий до ураження сажки, меланозу та просяного комарика. Урожайність у сортовипробуванні від 45 до 66 ц/га.

З 2004 року знаходиться в Державному реєстрі сортів рослин України.

Ви можете придбати елітне насіння проса бронзового Полтавське золотисте полтавської селекції тут!

Технологія вирощування проса


Бажаємо Вам щедрих врожаїв!