Головна » Насіння » Просо » Біла альтанка

Біла альтанка

Застерігаємо!!! Звертайте увагу на документальне підтвердження якості насіння!!!

Сорт проса жовтого Біла альтанка

Сорт проса жовтого Біла альтанка, виведений методом індивідуального багаторазового добору з використанням селекційного індексу продуктивного потенціалу. Різновидність – аурум.

Біла альтанка селекційно адаптована до складних кліматичних умов, здатна максимально ефективно використовувати весняну вологу та короткочасні опади для формування щедрого врожаю. За даними Державної комісії по сортовипробуванню дозріває рівномірно і вдвічі стійкіша до осипання в порівнянні зі стандартом.

Сорт проса жовтого Біла альтанка, просо, придбати, насіння

Сорт проса жовтого Біла альтанка

До Реєстру сортів України включений, як сорт проса з найкрупнішою масою зерна — маса тисячі зерен 7,2…10,6 г.

Рослини висотою 80,0…96,4 см. Стебло середньої довжини, бічні пагони малочислені. Волоть щільна. Довжина волоті 20,0…24,1 см. Зернівка округлої форми, жовтого забарвлення, з наявністю глянцевості. Плівчастість 10-15%. Технологічні та кулінарні якості добрі.

Ультраскоростиглий, за сприятливих умов достигає за 45 – 55 днів. Вихід крупи 78 – 84%. Каша яскраво жовта. Стійкий до вилягання, осипання, до засухи, вимолочуваність — 9 балів, придатний до прямого комбайнування, що дає змогу отримувати додатково зелену масу, сіно.

Сіяти потрібно в добре прогрітий грунт в кінці травня – на початку червня місяця.

За короткий період часу отримайте подвійний прибуток! Тільки ультраскоростигле просо придатне для післяжнивного посіву і отримання другого врожаю на рік: висівають після озимого ячменю, озимої пшениці, озимого ріпаку, однорічних трав.

Стійкий до ураження сажкою, меланозом, просяним комариком.

При вирощуванні витримує гірші попередники. Досягнутий потенціал урожайності у виробничих посівах  від 28,4 до 74,6 ц/га.

З 2012 року знаходиться в Державному реєстрі сортів рослин України.

Ви можете придбати елітне насіння проса Біла альтанка полтавської селекції тут!

Технологія вирощування проса


Бажаємо Вам щедрих врожаїв!